Kullanım Koşulları

1974'ten beri Güven İnşaa Ediyoruz

Web sitemize hoş geldiniz. Bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul ediyorsunuz demektir. Bu koşullar ve gizlilik ilkeleri, Çolak Holding’in web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirlemektedir. Bu koşulların herhangi bir bölümü veya maddesini kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayınız.

Bu dokümanda, “Çolak Holding”, “Soyut Grubu”, “Grup”, “Soyut Holding”, “Soyut”, “Firmamız” ya da “biz” ibareleri Eskişehir Yolu 55, km No: 24 Temelli-Sincan/Ankara adresinde mukim ve bu web sitesinin sahibi olan Çolak Holding A.Ş.’yi belirtir.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına bağlıdır:

  • Bu web sitesinin sayfalarındaki içerik genel bilgi edinme amaçlı verilmiştir ve haber verilmeden değiştirilebilir.
  • Bu web sitesi kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanır. Ne Çolak Holding ne de üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir güvence veya garanti vermemektedir. Bu siteyi kullandığınızda sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan Çolak Holding sorumlu değildir.
  • Bu sitedeki bilgi ve malzemeleri kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek riskler tamamen sizin sorumluğunuzdadır ve Çolak Holding ve grup şirketleri bu zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan ürün, hizmet ve bilgilerin sizin ihtiyaç ve gereklerinize uygunluğunun kontrolü sizin sorumluğunuzdur.
  • Bu sitede yer alan içeriğin tüm hakları Çolak Holding’e aittir. Tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve üçüncü şahıslara ait resimleri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan tüm görsel ve yazılı malzemenin yeniden kullanımı, bu belgenin içinde yer alan telif hakkı maddelerinin izin verdiği durumların dışında kesinlikle yasaktır.
  • Bu web sitesinde yer alan ve Çolak Holding’e ait olmayan tüm ticari markalar sitede belirtilmiştir.
  • 18 yaşından küçüklerin veya kısıtlıların, yasal temsilcisinden izin almaksızın sitede gerçekleştirecekleri eylemlerden dolayı oluşacak muhtemel zararlar Çolak Holding’e veya grup şirketlerine yüklenemez.
  • Bu sitenin ve içeriğinin izinsiz kullanımı tazminat ve ceza davalarına yol açabilir.
  • Bu site başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. Verilen bağlantılar Çolak Holding’in bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemektedir. Çolak Holding bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.
  • Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.