Silo – Bunker – Lpg Tank

Üretim

Firmamız, sıvı veya katı malzemeleri doldurmak ve boşaltmak amacıyla, ihtiyaca göre silo, bunker, tank vb. depolama ünitelerini üretmektedir.

 
Çelik Silo

Konik Tabanlı Çelik Silolarımız 5 tondan 15000 tona kadar üretilmektedir. Düşük hacimleri doldurma ve boşaltma kolaylığının yanı sıra, farklı konik taban açıları ve altyapı beton maliyetinin az olması sebebi ile çok sık doldurma ve boşaltma yapan, çeşitli özelliklerde ve farklı yoğunluklarda ürün depolamak isteyen yatırımcılar için idealdir.

 

Düz Tabanlı Çelik Silolarımız düşük kurulum maliyeti, montaj kolaylığı ve sağladığı yüksek verim ile düşük maliyetli depolama imkânı sağlar. Silo, tank ve Bunkerler ile ham maddelerin depolanması, üretimi sevkiyatı aşamalarında pek çok sektörde kullanılması yönünde üretimlerimizin satışları yurt içine ve yurt dışına sürmektedir.

 
Bunker

Bunkerler açık ve kapalı tip olarak imal edilmektedirler. Bunkerlerde ve silolarda vibro boşaltıcı, bantlı boşaltıcı, hidrolik kapaklı veya sürgülü boşaltma sistemleri kullanılmaktadır. Bunkerler cıvata konstrüksiyonlu olup, montaj ve demontajı kolaydır. Kömür, çimento ve kireç siloları çelik konstrüksiyon olup, istenilen kapasitelerde imalatı yapılmaktadır. Bunker çeşitlerimiz; stok bunkerleri, tartım bunkerleri, agrega bunkerleridir.

 
LPG Tank

Firmamız 1000 lt. ile 50.000 lt. arasında değişen hacimleri ile endüstri tesislerine ve domestik kullanıma uygun, ekonomik ve pratik tanklar üretmektedir. Tanklarımızın toprak üzerinde veya toprak altında yerleştirilmesine göre farklı modelleri vardır.